Këngëtarja e njohur ‘djeg’ rrjetin me poza të nxehta me bikini minimaliste

Bota e Yjeve

Këngëtarja e njohur ‘djeg’ rrjetin me poza të nxehta me bikini minimaliste

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 11:24
Arta Kabashi

Këngëtarja Arta Kabashi vijon të tërheqë vëmendjen e mediave rozë edhe pas “Big Brother VIP 3”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Edhe këtë të hënë, bukuroshja nga Kosova ka publikuar disa foto, ku shfaqet me bikini minimaliste.

Image
Arta Kabashi

Këngëtarja ka treguar format e saj perfekte me pozat provokuese.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat