Xhaka kërkon fitore, që sado kudo i jep qetësi!

Futboll

Xhaka kërkon fitore, që sado kudo i jep qetësi!

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 12:50
Formacionet e Arsenalit

Xhaka kërkon fitore, që sado kudo i jep qetësi!

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Aston Villës dhe Arsenalit.

Granit Xhaka me shokë do të kërkojnë këndelljen pas barazimit me Manchester Unitedin dhe humbjes së befasishme ndaj Wolves.

Pas 22 xhirove në Premierligë, Arsenali renditet në pozitën e dhjetë me 31 pikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat