Shvajnshtajger: Maqedonia ka mundur kampionin e katërfisht të botës!

Futboll

Shvajnshtajger: Maqedonia ka mundur kampionin e katërfisht të botës!

Më: 31 mars 2021 Në ora: 23:57
Shvajnshtajger: Maqedonia ka mundur kampionin e katërfisht të botës!

Shvajnshtajger: Maqedonia ka mundur kampionin e katërfisht të botës!

isfata e Gjermanisë kundër Maqedonisë në Dusiburg me 1-2 ka sjell një reagim të madh në mediat botërore, por edhe te futbollistin gjerman Bastian Shvajnshtajger.

“Respekt për Maqedoninë, një penalti e akorduar kundër tyre, një penallti i pa akorduar pë rata dhe këta djemolsha arritën që të shënojnë fitore ndaj kampionit të katërfisht të botës!

Fitore që shkaktojë bujë të madhe. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat