Ja sa herë në ditë kryen marrëdhënie me futbollistin e mirënjohur

Futboll

Ja sa herë në ditë kryen marrëdhënie me futbollistin e mirënjohur

Më: 30 prill 2021 Në ora: 12:06
Ja sa herë në ditë kryen marrëdhënie me futbollistin e mirënjohur

“A është e vërtetë që keni bërë seks 12 herë në ditë me Icardi?”

Ndonjëherë nuk ka asnjë frenim për kuriozitetin e ndjekësve në rrjetet sociale dhe Wanda Nara di diçka për këtë.

Showgirl-i i njohur, gruaja e sulmuesit argjentinas të PSG-së, donte t’i përgjigjej pyetjes indirekte.

Një buzëqeshje dhe fjala “false” me shkronja të mëdha shërbyen për të sqaruar kuriozitetin e një prej adhuruesve të saj.

Pra, e konsideron lajm të rremë këtë, që kanë shkruar mediat për “epshin” e saj me ish-kapitenin e Interit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat