Solskjaer pas humbjes nga Aston Villa: Goli ishte i parregulltë

Futboll

Solskjaer pas humbjes nga Aston Villa: Goli ishte i parregulltë

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 16:39
Solskjaer pas humbjes nga Aston Villa: Goli ishte i parregulltë

Aston Villa e mposhti si mysafire skuadrën e Man Utd me rezultat 0-1.

Aston Villa u mbrojt më shumë dhe tentoi të sulmonte përmes kundërsulmeve, pavarësisht rasteve pjesa e parë u mbyll 0-0.

Aston Villa arrit të ‘hesht’ tifozët në “Old Trafford” duke realizuar gol në min e 88’ përmes Kortney Hause.

Dhe, pas humbjes, ka folur trajneri Solskajer, i cili tha se goli ishte pozitë jashtë loje, përcjell Insporti.

“Padyshim i zhgënjyer sepse goli ishte offside” – tha Solskajer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat