Ibra: Isha i lodhur nga negociatat e gjata

Futboll

Ibra: Isha i lodhur nga negociatat e gjata

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 14:24
Ibra: Isha i lodhur nga negociatat e gjata

Publikohet pasazh i ri i librit “Adrenalina” të Zlatan Ibrahimoviç.

Kthehemi në vitin 2016, kur kaloi nga PSG te Manchester United. “Isha i lodhur nga negociatat e gjata, saqë në mënyrë autonome shkrova në Instagram: destinacioni im i radhës është Manchester United”, – kujton suedezi.

Një lëvizje që shkatërroi marketingun e “Djajve të Kuq”:

“Më thanë se kishin planifikuar një fushatë surprizë me efekte speciale si Hollywood-i”.

Por jo vetëm kaq: “Raiola donte të më vriste, më tha se nuk mund të bësh njoftime të ngjashme nëse marrëveshja nuk finalizohet”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat