I jepet lamtumira e fundit legjendës së futbollit shqiptar

Futboll

I jepet lamtumira e fundit legjendës së futbollit shqiptar

Më: 16 janar 2022 Në ora: 14:36
I jepet lamtumira e fundit legjendës së futbollit shqiptar

I jepet lamtumira e fundit Ramazan Rragamit!

Legjenda e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, u përcoll ditën e sotme për në banesën e fundit. Qyteti i Shkodrës i dha sot lamtumirën e fundit legjendës dhe mjeshtrit të tyre.

Homazhet u mbajtën në stadiumin “Loro Boriçi”, të organizuara nga klubi i Vllaznisë dhe Bashkia Shkodër.

Në homazhet e organizuar për ish-futbollistin ishin të pranishëm familjarë, personalitete nga bota e sportit dhe jo vet dhe jo vetëm dhe qindra qytetarë shkodranë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat