Lojtari i Realit: Do ta isha i lumtur nëse Mbappe do të vinte në Madrid

Futboll

Lojtari i Realit: Do ta isha i lumtur nëse Mbappe do të vinte në Madrid

Më: 27 janar 2022 Në ora: 06:00
Kylian Mbappe

Rodrygo e mirëpret Kylian Mbappen në Real Madrid.

Ai thotë se edhe tani skuadra e Realit është e fort dhe konkurruese, por me Mbappen, do të bëhej edhe më shumë dhe do të ndihmonte Los Blancos.

“Flitet shumë për Mbappen dhe lojtarë të tjerë, por nuk e di situatën se si është. Konkurrenca këtu është e madhe.

Do të ishte një tjetër lojtar i madh për këtë konkurrencë, do të gëzohesha nëse vjen, sepse do të na ndihmonte”, tha Rodrygo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat