Ramadani: Apolonia apo Korabi? Besoj se jemi më mirë se të dyja

Futboll

Ramadani: Apolonia apo Korabi? Besoj se jemi më mirë se të dyja

Më: 14 maj 2022 Në ora: 20:22
Ramadani: Apolonia apo Korabi? Besoj se jemi më mirë se të dyja

Pas disfatës me Partizanin në shtëpi, tekniku i Egnatias, Zekerija Ramadani, dha opinionin e tij për këtë sfidë në një prononcim për emisionin “Gol Pas Goli”.

Ndeshja e “playout”-it është ndeshja e sezonit dhe duhet të jemi të përkushtuar. Eksperienca e Partizanit na mundi sot. E meritonin fitoren. Një humbje e freskisë besoj se ndikoi.

Forma e Pedros? – Pedro ka bërë disa gola në mënyrë individuale ne jemi këtu. Por edhe falë Pedros që është treguar egoist jemi këtu dhe jo në siguri. Edhe sot i thashë që përveç meje ka acaruar skuadrën dhe tifozët me këtë egoizëm.

Apolonia apo Korabi? – Kushdo që ta fitojë. Besoj se jemi më mirë se të dyja. Është hera e parë që luaj një ndeshje “playout”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat