Përfundon takimi mes agjentit të Gavi dhe drejtuesve të Barcës

Futboll

Përfundon takimi mes agjentit të Gavi dhe drejtuesve të Barcës

Më: 16 maj 2022 Në ora: 16:34
Gavi

Gavi me shumë gjasë do të zgjasë qëndrimin e tij te Barcelona.

Mesfushori spanjoll i Barcelonës, Gavi vazhdon të jetë pikëpyetje sa i përket rinovimit me Barcelonën.

Takimet mes përfaqësuesit të tij dhe krerëve të Barcelonës kanë qenë të shpeshta në muajt e fundit por akoma nuk ka diçka finale.

‘Cope’ raporton se edhe sot pati një takim mes agjentit të lojtarit dhe krerëve të klubit.

Bëhet e ditur se takimi ka shkuar mirë dhe ka përfunduar me pozitivitet nga të dyja palët.

Rinovimi i kontratës tashmë thuhet se është vetëm çështje kohe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat