Ish-lojtari italian: Asllani ka mendje superiore

Futboll

Ish-lojtari italian: Asllani ka mendje superiore

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 20:04
Ish-lojtari italian: Asllani ka mendje superiore

Kristjan Asllani është lojtar i Interit. Mungon vetëm zyrtarizimi, i cili pritet të vijë javën e ardhshme.

Lele Adani ka folur për “DAZN”-in në lidhje me këtë transferim, duke lartësuar së tepërmi imazhin e mesfushorit shqiptar.

“Ai ishte gjysmë i panjohur deri para disa kohësh, tani e ka marrë Interi, një nga skuadrat më të forta në ligë. Me siguri ai është një lojtar me mendje superiore, që sheh korridore që të tjerët nuk i shohin, me personalitet.

Le t’i japim atij kohë për t’u vendosur dhe pastaj do të shohim. Mendoj se as Interi nuk e kupton se sa i fortë është, por tifozët do ta kuptojnë këtë”, ka thënë Lele Adani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat