Skënder Kapra: Urime përvjetori i gazetës “Bota sot”

Futboll

Skënder Kapra: Urime përvjetori i gazetës “Bota sot”

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 01:14
Skënder Kapra

Skënder Kapra, ish futbollist i shquar i Lirisë së Prizrenit, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Kapra tha se “Bota sot” promovon sportin në mënyrën më të mirë.   

“Urime përvjetori i Gazetës “Bota sot”. 

Uroj shumë vite tjera të suksesshme”, uron legjenda e futbollit, Kapra.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat