Ismajli pritet të vazhdojë karrierën në Itali

Futboll

Ismajli pritet të vazhdojë karrierën në Itali

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 22:41
Ismajli pritet të vazhdojë karrierën në Itali

Futbollisti Thesar Ismajli pritet të vazhdojë karrierën në njërën nga klubet italiane.

21-vjeçari është në formë të mirë dhe beson e shpreson se do të vazhdojë një karrierë të mirë në Itali.

Ky futbollist një periudhë u paraqit edhe për KF Ferizajn.

Ai tha se ka oferta të mira nga 3 klube dhe ende nuk dihet se ku do të përcaktohet për të firmosur.

Gjithë punën e ka kryer me sukses menaxheri i tij, Lulzim Hasani dhe tani pritet të nënshkruajë kontratën me njërën nga ekipet italiane, që nuk zbulojnë emrat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat