Reprezentuesi i Kosovës shënon për skuadrën polake

Futboll

Reprezentuesi i Kosovës shënon për skuadrën polake

Nga: K.G.. Më: 1 korrik 2022 Në ora: 19:05
Florian Loshaj

Reprezentuesi i Kosovës, Florian Loshaj, tregon lojë të mirë në fanellën e skuadrës polake Cracovia.

Loshaj startoi nga minuta e parë për Cracovia-n, e cila pësoi humbje në miqësore me rezultat 2:1 nga skuadra rumune Rapidi i Bukureshtit.

Loshaj shënoi gol të bukur nga gjuajtja e lirë 20 metra.  

Për Rapidin shënuan Panoiu (56'), Vojtus (70') dhe për Cracovia-n realizoi Loshaj (24').

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat