Teuta zyrtarizon një 21-vjeçarin

Futboll

Teuta zyrtarizon një 21-vjeçarin

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 12:32
Uheid Hoxha

Teuta zyrtarizon një 21-vjeçar shkodran!

Një shkodran zyrtarizohet si pjesë e Teutës.

Klubi durrsak ka njoftuar se mesfushori me tipare sulmuese,

Uheid Hoxha do të jetë pjesë e ekipit bregdetar për tri sezonet e ardhshme.

21-vjeçari deri para pak ditësh ishte pjesë e Vllaznisë, duke u stërvitur nën urdhrat e Mirel Josës, por ka vendosur ta provojë fatin në Durrës, ku mendon se do të ketë më shumë hapësira në formacion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat