Manchester United i ofroi Ronaldon Juventusit si pjesë e transferimit të Rabiot

Futboll

Manchester United i ofroi Ronaldon Juventusit si pjesë e transferimit të Rabiot

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 16:40
Manchester United i ofroi Ronaldon Juventusit si pjesë e transferimit të Rabiot

Manchester United i ofroi Juventusit Cristiano Ronaldon.

Përfaqësuesit e Manchester United, duke punuar për transferimin e mesfushorit të Juventusit, Adrien Rabiot, ofruan shërbimet e portugezit 37-vjeçar në Torino, thotë gazetari i RaiSport, Paolo Paganini, duke cituar kolegun e tij.

Juventusi refuzoi, por klubi vazhdon të marrë shumë telefonata nga agjenti Jorge Mendes që përfaqëson interesat e Cristiano.

Kujtojmë se Ronaldo luajti për Juventusin nga viti 2018 deri në vitin 2021, verën e kaluar u kthye te Manchester United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat