Neville pas humbjes së Man Utd: Kam 42 vjet që e ndjek

Futboll

Neville pas humbjes së Man Utd: Kam 42 vjet që e ndjek

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 17:23
Neville pas humbjes së Man Utd: Kam 42 vjet që e ndjek

Ditën e djeshme Brentford fitoi me rezultatin 4-0 përballë Manchester United.

Kjo ishte humbja e dytë radhazi në fillim të kampionatit për United dhe nuk kishte ndodhur për shumë vite.

Situata nuk është mirë te klubi anglez, ku madje Neville e ka komentuar këtë gjë.

“Kam 42 vite që e shikoj Manchesterin dhe nuk jam ndjerë asënjëherë kaq keq, nuk kam parë asnjëherë një ndeshje kaq të keqe më parë”, u shpreh Gary Neville, ish-mbrojtësi i Manchester United.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat