Ismajli e Bajrami me Empolin duarthatë nga stadiumi “Alberto Picco” 

Futboll

Ismajli e Bajrami me Empolin duarthatë nga stadiumi “Alberto Picco” 

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 22:37
Spezia

Empoli mbetet duarthatë në stadiumin e “Alberto Picco” në La Spezia. 

Skuadra e Spezia-s shënoi fitore me rezultat minimal 1:0 ndaj Empolit, në takimin e javës së parë të Serie A.

Futbollisti Nzola në minutën e 36-të realizoi për fitoren e vendasve.

Ardian Ismajli dhe Nedim Bajrami, u paraqitën standardë për Empolin. Një nismë jo e mirë për Empolin e shqiptarëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat