Seferi: Objektivi im ishte të largohesha me kokën lart nga Shqipëria

Futboll

Seferi: Objektivi im ishte të largohesha me kokën lart nga Shqipëria

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 19:26
Seferi

Tirana e ka nisur me një barazim 1-1 ndeshjen e parë të sezonit ndaj Kukësit, ku në përfundim të sfidës i intervistuar nga “Over Sport” ka folur dhe Taulant Seferi i cili ka komentuar rezultatin final të ndeshjes dhe situatën me të ardhmen e tij duke pranuar se është pranë largimit nga Tirana.

Ndeshja?

Padyshim sot na pengoj pak gjendja e fushës e cila kondicioni lojën e skuadrës në disa zona, por mendoj se meritonim tre pikët.

Largimi nga Tirana?

Po ende nuk kam firmos, jam gati te firmos dhe besoj se do te ndodhi ne ditët e ardhshme, mendoj se ishte e fundit me Tiranën.

Ne futbollistët në moshë të re duam të bëjmë hapin më të mirë në karrierë për ato punojmë.  Unë u mundova të largohem me kokën lart nga Shqipëria dhe jo si dështim, ai ishte objektivi im.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat