Messi në dyshim

Futboll

Messi në dyshim

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 20:37
Messi në dyshim

Lionel Messi është në dyshim për ndeshjen e fundit të Argjentinës para Kupës së Botës.

Sipas TyC Sports , kampioni i PSG-së mund të humbasë ndeshjen miqësore kundër Xhamajkës, të planifikuar në orët e para të ditës së nesërme për shkak se ka shfaqur simptoma gripi.

Lojtari i PSG-së nuk është stërvitur me grupin së fundmi, por gjithsesi do të udhëtojë me shokët e tij për në New Jersey.

Argjentina nuk kërkon ta rrezikojë “pleshtin” pasi synon ta ketë në formën më të mirë të mundshme për Kupën e Botës që do të luhet në muajin nëntor dhe dhjetor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat