Japoni - Spanjë, publikohen formacionet zyrtare

Futboll

Japoni - Spanjë, publikohen formacionet zyrtare

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 19:14
Japoni - Spanjë, publikohen formacionet zyrtare

Japoni - Spanjë, publikohen formacionet zyrtare.

Aziatikëve u duhet një tjetër goditje e madhe!

Ndeshja mes Japonisë dhe Spanjës është shumë e rëndësishme për fatin e Grupit E të Botërorit dhe çdo rezultat mund të ndryshojë rrugëtimin e ekipeve në fazën tjetër të turneut.

Spanja është e para aktualisht në grup dhe Japonia e dyta, por edhe në vartësi të asaj që ndodh në sfidën tjetër, këto pozita mund të ndryshojë në një grup që jashtë çdo parashikimi u hap në mënyrë të pabesueshme deri në sfidat e fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat