Ismet Munishi: Zonja dhe zotërinj, ky është referi më i mirë në Kosovë 

Futboll

Ismet Munishi: Zonja dhe zotërinj, ky është referi më i mirë në Kosovë 

Nga: K.G. Më: 6 qershor 2023 Në ora: 19:11
Visar Kastrati

Ish futbollisti dhe trajneri i futbollit, Ismet Munishi, duket se kësaj radhe është më i qetë dhe një gjyqtar ia mbush syrin si gjyqtari më i mirë.

Ai rrallë e për mall lavdëron gjyqtarët, por kësaj radhe ka përzgjedhur një. 

“Modeli i referimit për t’u ndjekur,  modeli i thjeshtësisë dhe dijes.

Djalë i edukuar dhe tep[r modest.

2 finale për dy ditë dhe pa asnjë gabim.

Zonja dhe zotërinj, ky është referi më i mirë në Kosovë, Visar Kastrati”, ka shkruar Ismet Munishi në profilin e tij në facebook.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat