Shumë tifozë nga Kosova, në krye me Fisnik Jasharin në përkrahje të Interit 

Futboll

Shumë tifozë nga Kosova, në krye me Fisnik Jasharin në përkrahje të Interit 

Nga: K.G. Më: 19 maj 2024 Në ora: 17:47
“Inter Club Kosova”

Në orën 18.00 do të luhet ballafaqimi mes kampionit të ri të Italisë, Interit dhe Lazios së Romës. 

Shumë tifozë nga Kosova në përkrahje të Interit. 

Ndër ta shihet edhe Fisnik Jashari me grupin e “Inter Club Kosova”. 

Image

Fisnik Jashari

Ky grup shquhet për organizimin e mrekullueshëm dhe janë në Milano në përkrahje të skuadrës së zemrës, Interit

Shihet një atmosferë e bukur dhe presin fitoren e Interit ndaj skuadrës nga Roma. Interi ka javë që ka siguruar kreun e tabelës, tani ka 92 pikë nja javë para se të bie perdja në Serie A.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat