Koliqi goditet nga tifozët gjatë rrugës për në portë!

Futboll

Koliqi goditet nga tifozët gjatë rrugës për në portë!

Më: 22 maj 2024 Në ora: 16:12
Pamje nga ndeshja

Koliqi goditet nga tifozët gjatë rrugës për në portë!

Kjo i qiti hije të keqe kësaj ngjarje.

Prishtina dhe Ballkani do të përballen në finalen e madhe të Kupës së Kosovës për edicionin 2023/24.

Dy skuadratt e diskutojnë trofeun e Kupës së Kosovës në ndeshjen finale e cila po zhvillohet në Drenas.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat