Në Maqedoni i japin jehonë Nuhiut, po rikthehet në Kosovë

Futboll

Në Maqedoni i japin jehonë Nuhiut, po rikthehet në Kosovë

Nga: K.G. Më: 23 maj 2024 Në ora: 22:56
Ardian Nuhiu

Mediume maqedonase i japin jehonë trajnerit Ardian Nuhiu. 

Mediumi “Sportmedia” dhe “Ekipa” shkruajnë se Nuhiu po rikthehet në Kosovë.

“Ardian Nuhiu rikthehet në Kosovë dhe do të jetë trajneri i parë i skuadrës së Gjilanit.

Sipas informacioneve që dolën sot, ish-trajneri i Shkëndijës ka pranuar që ta marrë skuadrën e Superligës së Kosovës.

Bashkë me Nuhiun në staf profesional do të jetë edhe Muarem Bajrami, ndërsa në postin e zëvendësdrejtorit të skuadrës Ertan Demiri”, shkruan mes të tjera mediumi maqedonase.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat