Dumoshi: Jam e lumtur që kam mbështetur Projektligjin për Fuqizim dhe Pjesëmarrje të Rinisë

Kosova

Dumoshi: Jam e lumtur që kam mbështetur Projektligjin për Fuqizim dhe Pjesëmarrje të Rinisë

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 20:27
Vlora Dumoshi

Ministrja e Kulturës, Rinis dhe Sportit Vlora Dumoshi, u shpreh e lumtur që ka mbështetur Projektligjin për Fuqizim dhe Pjesëmarrje të Rinisë.

Dumoshi në Facebook ka shkruar, se do të jetë gjithmonë përkrah rinisë tonë.

Postimi i plotë:

Java fillon mbarë dhe me shumë pozitivitet, kur në mëngjes takon të rinj që përkushtohen shumë për ta zhvilluar vendin e tyre.

Jam shumë e lumtur që kam mbështetur Projekt Ligjin për Fuqizim dhe Pjesëmarrje të Rinisë.

Do të jem gjithmonë përkrah rinisë tonë të mrekullueshme, thesarit tonë më të çmuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat