AAK në Istog: Komisionerët e AAK’së nuk janë lejuar në vendvotimin në Burgun e Dubravës

Kosova

AAK në Istog: Komisionerët e AAK’së nuk janë lejuar në vendvotimin në Burgun e Dubravës

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 11:06
Foto ilustrim

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dega ne Istog ka kërkuar nga KQZ që të ndërhyjë menjëherë në qendrën e votimit në Burgun e Dubravës, ku sipas tyre nuk janë lejuar komisionerët e saj të jenë prezent.

Ata kanë kërkuar tutje që të mos numërohet asnjë votë dhe të mos vazhdohet puna  pa hyrjen e komisionerëve të tyre.

Postimi i plotë 

Aleanca për Ardhmerinë e Kosovës dega ne Istog kërkon nga KQZ qe menjeherë te nderhyjë ne Vendvotimin ne Burgun e Dubravës ku pa ndonje arsye dhe pa asnje informate aty nuk janë lejuar Komisionerët e AAK-së, kërkojmë qe asnjë votë dhe asnje proces te mos vazhdoj pa hyrjen e komisionerëve tanë në këtë vendvotim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat