Vëlla e motër nga Skenderaji dhurojnë pako ushqimore për 16 familje në nevojë

Kosova

Vëlla e motër nga Skenderaji dhurojnë pako ushqimore për 16 familje në nevojë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 14:28
Fehmi dhe Lendita Gashi me Bekim Jasharin

Fehmi dhe Lendita Gashi, vëlla e motër nga Krysheci i Skenderajt kanë dhuruar pako ushqimore për 16 familje në nevojë të Komunës së Skenderajt.

Kjo në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit.

Në emër të qytetarëve të komunës, Kryetari Bekim Jashari, shprehi falënderime për familjen Gashi për përkrahjen e dhënë për familjet me kushte jo të mira ekonomike në komunën tonë.

Bashkë për njëri-tjetrin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat