Mojsova: Hendbollisti kroat nuk pati “shenja të dukshme të dhunës”

Maqedonia

Mojsova: Hendbollisti kroat nuk pati “shenja të dukshme të dhunës”

Më: 14 prill 2022 Në ora: 12:35
Maja Mojsova

Edhe pse tashmë është gjithçka e qartë se hendbollisti kroat vdiq nga plagët e marra nga rrahja, sërish drejtoresha e Klinikës për anestezion, reanimim dhe mjekim intensiv, Maja Mojsova nuk ndërron qëndrim.

Mojsova për “ClickPlus” në “TV21” deklaroi se te i ndjeri Denis Tot nuk janë vërejtur “shenja të dukshme të dhunës”.

“Sa i takon asaj që duket, nuk ka shenja të dukshme, nuk ka pasur mavijosje”, tha Mojsova.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat