Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

Maqedonia

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

Më: 10 dhjetor 2023 Në ora: 14:32
Foto ilustrim

MPB njofton se sot kanë ndaluar një 20-vjeçar nga Kumanova për shkak se tak ai është gjetur lëndë narkotike.

“Sot (10.12.2023) në ora 00:05 në rrethinën e Qendrës, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në SPB Shkup e kanë ndaluar M.D.(20) nga Kumanova.

Pasi i është gjetur dhe konfiskuar marihuana.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat