Pioli me probleme, një tjetër lojtar i lënduar

Futboll

Pioli me probleme, një tjetër lojtar i lënduar

Më: 6 mars 2021 Në ora: 15:50
Foto ilustrim

Sipas Sky Sport Italia, Ante Rebic është jashtë skuadrës së Milanit për t’u ndeshur me Hellas Verona të Dielën.

Përfaqësuesi kroat u largua nga stërvitja e Milanellos këtë pasdite dhe u kthye në shtëpi.

Shkalla e dëmtimit nuk është e qartë, por Rebic nuk po bën udhëtimin në Stadio Bentegodi.

Kjo është një tjetër goditje serioze për Stefano Pioli, i cili tashmë është pa Zlatan Ibrahimovic, Hakan Calhanoglu, Ismael Bennacer, Mario Mandzukic dhe Daniel Maldini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat