Ndërhyn ish gruaja e lojtarit shqiptar: T’i dërgosh foto nudo një të martuari quhet…

Futboll

Ndërhyn ish gruaja e lojtarit shqiptar: T’i dërgosh foto nudo një të martuari quhet…

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 22:15
Ndërhyn ish gruaja e lojtarit shqiptar: T’i dërgosh foto nudo një të martuari quhet…

Erjona Sulejmani bëhet pjesë e “telenovelës” mes Wanda Naras, Mauro Icardit dhe aktores argjentinase Eugenia “Çina” Suarez.

Kjo e fundit i ka dërguar disa foto nudo sulmuesit argjentinas dhe nga aty nisi telenovela që zgjat prej ditësh me ndarjen e çiftit.

Çina Suarez u mbrojt në mediat argjentinase duke thënë se besonte në dashurinë e lirë.

Një deklaratë që ka sjellë edhe reagimin e Erjona Sulmejanit. Modelja shqiptare, në një postim në rrjetet sociale i është kundërvënë menjëherë asaj.

“T’i dërgosh foto nudo një burri të martuar dhe me fëmije sot quhet “dashuri e lirë”.

Nëse do ta bënin me burrin e saj, si do ta quante?”, shkruante Erjoa Sulejmani, duke postuar perkrah edhe figurën e një klouni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat