Portieri brazilian i Liverpoolit shënoi në portën e vet

Futboll

Portieri brazilian i Liverpoolit shënoi në portën e vet

Më: 7 nëntor 2021 Në ora: 17:47
Portieri brazilian i Liverpoolit shënoi në portën e vet

West Hami e trondit Liverpoolin, ylli brazilian shënon autogol!

West Hami ka kaluar në epërsi 1:0 kundër Liverpoolit, në një ndeshje të Premierligës që po zhvillohet momentalisht në Londër.

Alisson shënoi për 1:0 për West Hamin në minutën e 4-të.

Portieri brazilian i Liverpoolit shënoi në portën e vet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat