Bregu shënon në Turqi me Bolusporin

Futboll

Bregu shënon në Turqi me Bolusporin

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 18:38
Bregu shënon në Turqi me Bolusporin

Dejvi Bregu ka shënuar në Turqi me ekipin e Boluspor.

Prodhimi i Superiores po tregon rritje nga java në javë, duke u shndërruar në një pikë të fortë për skuadrën që ende në mesin e renditjen të Ligës së Parë dhe është paksa larg kreut.

Në minutën e 33 të takimit, Bregu ka arritur që të realizojë nga 11-metrat ndaj ndaj Eyupsporit.

Topi ishte në njërin krahë dhe portieri kundërshtar është hedhur në tjetrin, për t’i dhënë kryesimin skuadrës së Bolsporit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat