Futbollistja e Kombëtares shqiptare: Më kërkon Juventusi

Futboll

Futbollistja e Kombëtares shqiptare: Më kërkon Juventusi

Më: 16 janar 2022 Në ora: 23:11
Megi Doçi

Megi Doçi është një nga futbollistet më të mira shqiptare. Sulmuesja e Vllaznisë fitoi edhe çmimin e “Topit të Artë” në fund të vitit të shkuar, për të cilin shprehet se e ka arritur pas shumë pune dhe sakrificave.

E ftuar në studion e emisionit “Ora TV“ Doçi flet edhe për të ardhmen e saj, teksa zbulon se ka pasur oferta nga Juventusi si dhe nga ekipe angleze, zvicerane dhe polake.

“Sigurisht që ndihem shumë e  lumtur.

Pas çdo çmimi fshihet shumë punë, fshihen shumë sakrifica po edhe shumë mbështetje nga ekipi. E ardhmja? Është shumë e vërtetë, kam pasur kërkesa nga Juventusi dhe nga shumë vende të tjera  si Zvicra. Polonia është shumë e interesuar pas meje, po ashtu dhe Anglia. 

Shpresoj që në të ardhmen të kemi surpriza. Në fund të fundit nuk është çdo gjë te lekët është edhe dëshira, dhe te ndjenjat. Në zemër gjithmonë do të jetë Vllaznia”, ka thënë Megi Doçi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat