Takim i stafeve të ekipeve kombëtare të grupmoshave 

Futboll

Takim i stafeve të ekipeve kombëtare të grupmoshave 

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 17:07
Takim i stafeve të ekipeve kombëtare të grupmoshave 

Sot në selinë e FFK-së, drejtori teknik Albert Bunjaki dhe drejtori i Kombëtares A, Muharrem Sahiti, kanë mbajtur takim me stafet e ekipeve kombëtare të grumposhave.

Në këtë takim u paraqitën të gjitha të arriturat, ndryshimet, por edhe shqetësimet gjatë periudhës së ndeshjeve kualifikuese.

Po ashtu u diskutua rreth planifikimit të ndeshjeve të ardhshme kualifikuese dhe punën e madhe që i pret stafet e këtyre ekipeve.

Gjatë këtij takimi u ritheksua se investimi dhe mbështetja te grupmoshat e reja është një nga fokuset kryesore të federatës.

Takimet e këtilla do të jenë të vazhdueshme, me qëllim të koordinimit sa më të mirë dhe ngritjes së nivelit të ekipeve kombëtare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat