Napoli me telashe

Futboll

Napoli me telashe

Më: 23 shtator 2022 Në ora: 10:48
Napoli me telashe

Napoli, pësoi dëmtim, sulmuesi 3 javë jashtë fushe!

Napoli humbet shërbimet e sulmuesit Matteo Politano nga 2 deri në 3 javë. Italiani u dëmtua në ndeshjen me Milanin, por fillimisht u mendua që nuk bëhej fjalë për asgjë serioze, por më pas gjithçka u kuptua pas grumbullimit me Kombëtaren.

Sipas ekzaminimeve të bëra, bëhet fjalë për një problem në kavilje.

Trajneri i Napolit, Lucciano Spalleti duhet të mendojë të gjejë një zgjidhje në repartin e avancuar, të paktën për periudhën që Politano do të jetë jashtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat