Më parë nuk e njihte kush është Rita Ora, plaku nga Ferizaji befason me deklaratën për të

Kosova

Më parë nuk e njihte kush është Rita Ora, plaku nga Ferizaji befason me deklaratën për të

Më: 16 prill 2021 Në ora: 17:43
Avdi Begisholli

Avdi Begisholli kishte kundërshtuar muralin e Rita Orës në Ferizaj gjatë lidhjes live me “Studio A”.

I njejti është ftuar si musafir pikërisht në emisionin “Studio A”, ku ka treguar më shumë për kundërshtimin e tij për vendosjen e muralit të Rita Orës.

Avdi Begisholli jeton në Ferizaj dhe është i penzionuar dhe në “Studio A” ka treguar përse ka kundërshtuar vendosjen e muralit.

“Unë i falenderoj, po nuk e kam ditë kush është ajo. Njerzit me vetshin pse e ke ngjit këtë, çka po të vyn, e mu me vike marre”, është shprehur ai.

Begisholli ka thënë se tani e ka kuptuar se kush është Rita Ora dhe ndihet krenar.

Për më shumë ndiqeni emisionin e plotë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat