Ky është i riu nga Gllogjani që ndërroi jetë në aksident trafiku, Haradinaj shpreh ngushëllime

Kosova

Ky është i riu nga Gllogjani që ndërroi jetë në aksident trafiku, Haradinaj shpreh ngushëllime

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 20:44
Ilustrim

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për familjen e Rilind Zeqiraj i cili vdiq në një aksident trafiku.

“I tronditur nga lajmi për ndarjen nga jeta të Rilind Zeqiraj nga Gllogjani, i cili u lëndua rëndë në aksident komunikacioni.

Ndajmë dhembjen me familjen dhe të afërmit”, ka shkruar Haradinaj në një status në Facebook.

“Zoti e forcoftë familjen Zeqiraj, në këto momente shumë të vështira për ta”, shtoi ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat