Rugova: Sot pritëm kampionen tonë në gjimnastikë 

Sporti

Rugova: Sot pritëm kampionen tonë në gjimnastikë 

Nga: K.G. Më: 25 janar 2023 Në ora: 19:53
Granit Rugova gjatë pritjes së Valezës

Valeza Rama, gjimnaze e dalluar, sot është pritur nga drejtori për sport në komunën e Prishtinës, Granit Rugova.

Rugova uroj Valezën për sukseset qa ka shënuar në vitin 2022 dhe duke i dëshiruar suksese edhe më të, mëdha gjatë këtij viti.

 “Sot pritëm kampionen tonë në gjimnastikë, Valeza Rama, së bashku me babain dhe mbështetësin e saj më të madh, Bashkimin. 

Image

Valeza e para

Valëza na njoftoi për sukseset e mëdha që ka arritur viteve të fundit, brenda dhe jashtë Kosovës, përfshirë pesë medaljet e saj në Gjermani dhjetorin e vitit të kaluar.

Shumë të lumtur me ambiciet dhe ëndrrat që ka, për realizimin e të cilave do të ketë mbështetjen tonë të plotë”, ka shkruar Rugoca në profilin e tij në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat