Shpërthen në vaj për idhullin...

Futboll

Shpërthen në vaj për idhullin...

Nga: K.G. Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 15:54
Kjo vajzë shpërthen në lot dhe në vaj, nuk e beson se ka vdekur idhulli i saj i futbollit

Dje u shua mbreti i futbollit, Diego Armando Maradona!  Argjentina në zi, tërë bota në shok, vështirë të besojnë, se Maradona nuk është i gjallë! 

Lot, këngë krenarie për mbretin e futbollit, krahëhapur, lutje, lule, fanella...

Një milion njerëz pritet të marrin pjesë në lamtumirën e fundit për të madhin Maradona.

Image

Kjo vajzë shpërthen në lot dhe në vaj, nuk e beson se ka vdekur idhulli i saj i futbollit, Maradona! Pikëllim kudo!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat