Ish-zyrtari policor emërohet drejtor sportiv te Prishtina

Futboll

Ish-zyrtari policor emërohet drejtor sportiv te Prishtina

Më: 1 janar 2021 Në ora: 16:26
Klubi i Prishtinës

Klubi i Prishtinës sot ka prezantuar dy drejtorët e rinj.

Ish-zyrtari policor, Bajram Sherifi, do të jetë drejtor i ri menaxhues i skuadrës.

Kurse, Fisnik Kërçeli do të jetë drejtor i ri sportive i FC Prishtinës.

Ata zëvendësuan Granit Begollin dhe Agim Salihun. Ky i fundit do të vazhdojë të ketë post tjetër në skuadër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat