Formacionet zyrtare: Kasimpasa – Karagumruk | Hadergjonaj përballë Ademit

Futboll

Formacionet zyrtare: Kasimpasa – Karagumruk | Hadergjonaj përballë Ademit

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 11:23
Foto ilustruese

Sot me fillim nga ora 11:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kasimpasa dhe Karagumruk, duel ky në kuadër të xhiros së 26’të të Superligën e Turqisë.

Nga minuta e parë për Kasimpasa do të jetë mbrojtësi i Kosovës, Florent Hadergjonaj dhe mesfushori, Lorent Sadiku.

Ndërsa, për Karagumruk ndeshje nga fillimi e nis, sulmuesi shqiptar, Kemal Ademi.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat