Mesazhe të çuditshme, bukuroshja lojtarit: A do të ndahesh nga gruaja?

Futboll

Mesazhe të çuditshme, bukuroshja lojtarit: A do të ndahesh nga gruaja?

Më: 23 nëntor 2021 Në ora: 19:51
Mesazhe të çuditshme, bukuroshja lojtarit: A do të ndahesh nga gruaja?

Teksa pritet të zbulohet e vërteta lakuriq për Wandagate, në Argjentinë janë zbuluar detaje të reja në marrëdhënien mes Mauro Icardit dhe China Suarezit. 

Klima në shtëpinë e Icardit vazhdon të jetë e tensionuar, pavarësisht mesazheve që çifti i famshëm jep në rrjetet sociale për të lënë të kuptohet se është kthyer “zjarri” në marrëdhënien e tyre.

“Doli që Icardi e ka paguar hotelin, ku u takua me Chinan, jo anasjelltas”, tha gazetari argjentinas, Angel de Brito. Gjithashtu kanë dalë mesazhe të reja që modelja argjentinase i ka dërguar sulmuesit të PSG-së e që po i radhitim më poshtë:

“A do të ndahesh nga gruaja?” apo “Unë nuk flas me të martuar, por më lejohet të flas me ty”.

“Më dhemb të të shoh me Wandan …”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat