​United kërkon fitore ndaj Brentfordit në Premier Ligë, formacionet zyrtare

Futboll

​United kërkon fitore ndaj Brentfordit në Premier Ligë, formacionet zyrtare

Më: 19 janar 2022 Në ora: 20:11
Manchester United do të ballafaqohet me skuadrën e Brentofordit.

Në kuadër të javës së 22-të të Premier Ligës Manchester United do të ballafaqohet me skuadrën e Brentofordit.

Kjo ndeshje starton nga ora 21:00 në stadiumin “Brentford Community”.

Te “Djajtë e Kuq” mungojnë emra si Bally, Pogba dhe Bissaka.

Këto janë formacionet zyrtare:

Brentfordi: Lossi, Pinocck, Jansson, Bech, Roerslev, Janse,, Nergaard, Janelt, Canos, Mbeumo, Toney

Manchester United: De Gea, Lindelof, Ronaldo, Greenwood, Fred, Fernandes, Varane, Dalot, Telles, Elanga, McTominay.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat