Aguero me një tjetër rrëfim prekës: Zemra ime nuk po funksionon siç duhet

Futboll

Aguero me një tjetër rrëfim prekës: Zemra ime nuk po funksionon siç duhet

Më: 15 shkurt 2022 Në ora: 17:29
Aguero me një tjetër rrëfim prekës: Zemra ime nuk po funksionon siç duhet

Futbollisti, Sergio Aguero është rikthyer përsëri me një tjetër rrëfim prekës ku ka folur për problemin me zemrën e tij, ku si rezultat i kësaj ai u detyrua të pensionohet nga futbolli.

Aguero tha se nëse përpiqet të luaj futboll mbetet pa frymë.

"Tani, nëse përpiqem të luaj futboll, më merr frymën. Ndonjëherë pyes veten nëse do të jem në gjendje të bëj një përparim përsëri. Thjesht ndjej se zemra ime nuk po funksionon siç duhet.

15 ditët e para ishin të tmerrshme. Kur ndodhi, mendova se nuk kishte ndodhur asgjë serioze, se do të isha mirë. Por kur përfundova në spital, mbeta vetëm në një dhomë të vogël me një tufë monitorësh.

E kuptova që ishte keq. Pas dy ditësh në spital, fillova të nervozohem”, shkroi Aguero në “Twitter”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat