Përsëri trazira në Tiranë, plas sherri mes holandezëve dhe shqiptarëve

Futboll

Përsëri trazira në Tiranë, plas sherri mes holandezëve dhe shqiptarëve

Më: 24 maj 2022 Në ora: 20:13
Përsëri trazira në Tiranë, plas sherri mes holandezëve dhe shqiptarëve

Një ditë përpara finales së Conference League, trazirat nuk kanë munguar në rrugët e kryeqytetit tonë të Tiranës.

Abcnews raporton se në zonën e quajtur “9 katshet”, ka patur një përplasje mes tifozëve holandez dhe disa shqiptarëve.

Thuhet se holandezët kanë qënë të dehur dhe janë ndeshur me shqiptarët ku duket qartë që ka patur edhe gjak në tokë.

Klikoni videon KETU

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat