Aston Villa ka arritur marrëveshje me Sevillën...

Futboll

Aston Villa ka arritur marrëveshje me Sevillën...

Më: 26 maj 2022 Në ora: 19:03
Aston Villa ka arritur marrëveshje me Sevillën...

Diego Carlos lë Sevillan për Aston Villan!

Aston Villa ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferimin e mbrojtësit Diego Carlos.

"Sky Sports News" kupton se çmimi është 26 milionë funte dhe se Carlos do të udhëtojë në Angli të enjten vonë për të përfunduar testet mjekësore dhe për t'i finalizuar disa detaje të marrëveshjes.  

Newcastle ishte afër nënshkrimit të Carlos në janar, por nuk ishte në gjendje të binte dakord për çmimin me klubin spanjoll.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat