Martohet me futbollistin, 27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj

Futboll

Martohet me futbollistin, 27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 11:05
Martohet me futbollistin, 27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj

Gruaja e Harry Maguire, Fern Hawkins, ka publikuar fotografi nga dasma përrallore e tyre, me ceremoninë që u zhvillua të shtunën në një Chateau franceze të shekullit të 13-të dhe ka kushtuar 250 mijë paund.

27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj të nusërisë dhe vellon, teksa mbante përdore mbrojtësin e Anglisë.

Krahas fotove të publikuara ajo shkroi: ‘25.06.2022 U martova me dashurinë e jetës sime .’

Pas dasmës Harry nisi muajin e mjaltit me gruan e tij, por jo përpara se të merrte lejen nga trajneri i tij i ri Erik ten Hag.

Nëse nga ana profesional ky sezon që u mbyll nuk ishte aspak pozitiv për 29-vjeçarin, nga ana personale nuk mund të thuhet e njëjta gjë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat