Kumbulla: Pak stadiume në botë të dhurojnë këto emocione

Futboll

Kumbulla: Pak stadiume në botë të dhurojnë këto emocione

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 20:41
Kumbulla

Marash Kumbulla ishte titullar në ndeshjen e fundit miqësore të zhvilluar kundër Shaktjorit të Donjetskut.

“Olimpiko” ishte i gjiti i mbushur atë mbrëmje, duke krijuar një atmosferë fantastike për lojtarët. Mbrojtësi shqiptar ka shpërndarë momentet të tij dhe skuadrës nga stadiumi, duke treguar emocionet e përjetuara.

Kumbulla ka postuar një video në “Instagram“, të cilën e nis me foton që Murinjo i bën në momentin që bëhet gati për të hyrë në fushë. 

“Vetëm pak stadiume në botë dinë të të dhurojnë këto emocione.

Sa bukur të jesh pjesë. Faleminderit Olimpiko”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat